Projektowanie wnętrz – o nas.

Jestem absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej oraz Studiów Podyplomowych z zakresu Architektury Wnętrz w Łodzi. Od 2003r. prowadzę własną pracownię projektową. Biuro projektowe – Architekt Częstochowa Archidesign wyspecjalizowało się głównie w projektowaniu wnętrz mieszkalnych, usługowych i biurowych. Projektowanie wnętrz jest moją ogromną pasją popartą wiedzą oraz doświadczeniem zdobytymi podczas nauki, praktyk i pracy zawodowej we własnym studiu i nie tylko. Jako architekt robię to w czym jestem najlepszy, starając się zrealizować wszystkie zlecenia z sercem i pełnym zaangażowaniem. W ostatnich latach opracowałem i zrealizowałem kilkadziesiąt projektów wnętrz mieszkalnych i usługowych. W mojej pracowni opracowuje również projekty kolorystyki i termorenowacji budynków, projekty ogrodzeń i małej architektury. Przygotowuje też pakiety projektów wnętrz z wizualizacjami – przeznaczone do materiałów marketingowych m.in. na zamówienie developerów i agencji nieruchomości. Moje usługi świadczę w całej Polsce.
Wszystkie moje projekty są bardzo starannie i sumiennie przygotowywane. Prawdę mówiąc, wiele razy słyszałam od wielu wykonawców, że nie widzieli rzetelniej opracowanych szkiców. Zawierają one precyzyjnie przemyślane informacje, dotyczące umiejscowienia elementów budowlanych, komponentów sieci elektrycznej i wodnokanalizacyjnych. W opracowaniu znajdują się, także wszelkie uwagi dotyczące procesu aranżacji wnętrz, materiałów, które mają być użyte do ich wykończenia, mebli, lamp czy nawet najmniejszych dekoracji.
Aby w kompleksowy sposób wykonać zlecenie, w szkicu zawieram także rysunki mebli na wymiar. Zastosowanie mebli tworzonych dla konkretnego mieszkania powoduje, że uwypuklamy wszystkie jego zalety, a wady likwidujemy. Szczególnie ważne jest to na przykład w małych mieszkaniach – dzięki odpowiednio wykonanym meblom możemy zyskać sporo dodatkowej przestrzeni i mnóstwo miejsca do przechowywania. W większych apartamentach bądź rezydencjach takie rozwiązanie powoduje, że uzyskujemy wyższą jakość i luksus indywidualnie opracowanej przestrzeni.
archi